Показати повідомлення окремо

На Ужгородській митниці виявили спробу ввезення в Україну «більшої кількості» товару

14.11.2009, 08:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На Ужгородській митниці під час перевірки вантажної автомашини з напівпричепом, якою перевозились двигуни внутрішнього згорання та колеса з металевими дисками, митники виявили спробу ввезення в Україну «більшої кількості» товару, ніж це було вказано в супровідних документах.

Подаючи документи до митного контролю водій мабуть забув, що в документах кількість двигунів вказана менша, ніж він загрузив у своє авто. «Там де два, може бути і три, а там де п’ять – буде і шість» - те, що він надає неправдиві дані про свій вантаж водій ймовірно не думав. Але при митному контролі виявилось, що приховав він не тільки «зайві» 4 двигуни внутрішнього згорання до автомобілів марки ЗІЛ, а ще й переплутав їх із вказаними в документах п’ятьма двигунами до КРАЗа, з котрих в Україну в’їжджало тільки два. Помилився він і в підрахунках автошин з металевими дисками, вказавши 18 штук, замість 20.
Але найбільше здивування митників викликали заховані серед вантажу автозапчастин 139 пар шкіряного взуття «берци», які взагалі не вказані в митній декларації.

Таким чином водій вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання, як підстави для їх переміщення, документів, що містять неправдиві дані.