Показати повідомлення окремо

За вбивство проти міліціонера на Закарпатті порушено кримінальну справу

14.11.2009, 07:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

11 листопада прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за умисне вбивство та перевищення службових повноважень проти старшини міліції, який 8 листопада застрелив 23-річного мисливця.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, 8 листопада, відпрацьовуючи лісові масиви Великоберезнянського району, помічник дільничного інспектора міліції райвідділу ГУ МВС України в Закарпатській області старшина міліції К. виявив на території урочища „Велика Пасіка” трьох мисливців. Під час перевірки у цих громадян наявності відповідних дозволів на право зберігання та носіння мисливської зброї з’ясувалося, що у братів Володимира С., Юрія С. та Мирослава С., відсутні будь-які документи на право полювання.

За словами, начальника слідчого відділу прокуратури області Валерія Савки, міліціонер попросив їх прослідувати в село Кострино для складання адміністративного протоколу про правопорушення. Під час цього, між міліціонером та молодшим з мисливців, Мирославом, виникла сварка, у процесі якої старшина міліції здійснив постріл із штатного автомата АКСУ – 74 в район грудної клітини Мирослава, завдавши йому смертельне поранення. Чоловік помер на місці.

Кримінальну справу порушено за ст.ст. 115 ч. 1, 365 ч. 3 КК України (тобто умисне вбивство та перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

На даний момент триває слідство, прокуратура наполягає на взятті міліціонера під варту.


Источник: Zaxid.net