Показати повідомлення окремо

Виявлено нові факти перевищення цін на лікарські засоби

14.11.2009, 07:34   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Станом на 12 листопада 2009 року робочими групами державної податкової служби проведено 5605 обстежень з питань наявності в аптечних закладах лікарських засобів і виробів медичного призначення, в тому числі 5311 перевірок дотримання порядку проведення розрахункових операцій за готівку.

Викрито 1465 порушень податкового законодавства на ринку обігу медикаментів.

Загальна сума застосованих штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог чинного законодавства становить 5,9 млн. гривень.

Крім того, підрозділами податкової міліції вилучено з незаконного обігу медичної продукції на загальну суму 17,3 млн. гривень.

За результатами контрольно-перевірочних заходів органами державної податкової служби встановлено 5196 фактів відсутності окремих обов’язкових лікарських засобів і виробів медичного призначення на період карантину. До управлінь Державної інспекції з контролю за ліками передано акти перевірок по 1269 аптечних закладах, які фіксують відсутність асортименту ліків. Інші матеріали готуються до передачі.

При перевірках аптечних закладів встановлено 747 фактів перевищення граничних роздрібних цін на лікарські засоби та виробів медичного призначення. До управлінь Державної інспекції з контролю за цінами передано акти перевірок по 223 аптечних закладах, у яких встановлено перевищення граничних роздрібних цін. Інші матеріали готуються до передачі.

Так, у м. Вишневому Київської області припинено діяльність трьох аптек, що належать ТОВ „О”, в яких здійснювалася реалізація медичних препаратів без відповідних ліцензій.

Вилучено та передано на відповідальне зберігання медикаменти загальною орієнтовною вартістю 210 тис. гривень.

Контроль органів державної податкової служби за реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення триває.

Нагадуємо, що органами ДПС створено 868 робочих груп, до роботи в яких залучено більше 1700 працівників підрозділів податкового контролю юридичних осіб, оподаткування фізичних осіб, податкової міліції з метою вжиття дієвих заходів щодо забезпечення аптечних закладів лікарськими засобами і виробами медичного призначення.