Показати повідомлення окремо

На Закарпатті започатковано цільові перевірки безпеки умов праці сторожів

04.03.2009, 13:14   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області розпочало проведення цільових перевірок безпеки умов праці сторожів на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери. Про це повідомила ZAXID.NET прес-служба Територіального управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області.

Інспектори нагляду звернуть особливу увагу роботодавців на обов’язкове проведення медичних оглядів цієї категорії працівників, забезпечення їх робочих місць засобами зв’язку, аптечками медичної допомоги. Адже працюють на цих посадах здебільшого люди старшого, а то й пенсійного віку. Крім цього, роботодавець повинен скласти графіки контролю посадових осіб за нічними чергуваннями сторожів та охоронців і вимагати суворого їх дотримання, а також маршрути руху останніх територіями, що охороняються, подбати й про належне освітлення об’єктів, відсутність у сторожках саморобних опалювальних пристроїв та спальних місць.

"Наразі ми розслідуємо два нещасні випадки, що сталися зі сторожами в лютому, - прокоментував необхідність такого кроку заступник начальника територіального управління Богдан Дорош, - оскільки й в минулому році зареєстровано чотири НП з цією категорією працівників, три з яких у підсумку спеціальних розслідувань не пов’язано з виробництвом як випадки природної смерті, ми взяли питання безпеки сторожів на робочих місцях під особливий контроль з метою з’ясувати, чи створено для цієї категорії працівників належні умови роботи".Источник: "ZAXID.NET"