Показати повідомлення окремо

Прикордонники конфіскували понад 1 500 пачок контрабандних цигарок

02.03.2009, 18:49   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У суботу на виїзді з України у пункті пропуску "Шегині" під час спільного прикордонно-митного огляду митники виявили контрабандні цигарки у мікроавтобусі марки "Опель". У подвійному днищі переднього відсіку мікроавтобуса під сидіннями знайдено схованку, де були ретельно укладені 350 пачок цигарок марки "LM".

У неділю тут виявлено ще тисячу пачок цигарок у вантажівці "Мерседес". Керував транспортним засобом громадянин Польщі. Виявлений товар та автомобіль митники вилучили і передали на склад митниці. Загальна сума багажу - понад 25 тис. грн. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Західного державного управління Державної прикордонної служби України.

Крім того, у пункті пропуску "Ужгород" у громадянина України вилучено автомобіль "Міцубісі" через контрабанду тютюнових виробів. 380 пачок цигарок знайдено у газовому балоні. Конфісковану автівку та цигарки оцінено на суму понад 150 тис. грн.

Упродовж вихідних на західному кордоні найпоширенішим видом контрабандної діяльності й надалі були тютюнові вироби.Источник: "ZAXID.NET"