Показати повідомлення окремо

Сім’я з трьох осіб отруїлася чадним газом

24.02.2009, 09:09   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У селі Заріччя Іршавського району Закарпатської області загинула сім’я з трьох осіб. Тіла виявив брат загиблої жінки, - повідомив ZAXID.NET 20 лютого начальник ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області Ігор Стефанець.

За висновками експертів, сім’я отруїлася чадним газом. Обстеживши будинок, фахівці дійшли висновку: тут неправильно встановлена вентиляція. Можливо, саме ця обставина і спричинила накопичення у приміщенні чадного газу.

Правоохоронці детально оглянули помешкання, опитали сусідів і брата померлих, який вранці навідався до будинку сестри, постукав у двері, але ніхто не відчиняв. Юнакові це видалося досить підозрілим, тож він заходився телефонувати родичам. Далі хлопець поїхав у справах у райцентр, а коли повернувся у село, то ще раз пішов до помешкання сестри, проте і цього разу йому ніхто не відчинив.

Тоді хлопець розбив скло на вхідних дверях комори і відразу на кухні наштовхнувся на мертву сестру, у великій кімнаті на підлозі виявив племінницю, а на дивані - сестриного чоловіка.Источник: "ZAXID.NET"