Показати повідомлення окремо

Молдаванин позбувся "Меrcedes 312D" через "липову" довіреність

24.02.2009, 08:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У пункті пропуску «Лужанка» митного поста «Астей» (Виноградівська митниця) затримали пасажирський мікроавтобус марки «Меrcedes 312D», яким керував громадянин Республіки Молдова, що прямував з Угорщини в Україну на реєстраційних номерах Чеської Республіки. Про це 19 лютого власкора ЗІКу повідомили у відділі з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю ДМС України.

Під час проведення митного контролю вищевказаного транспортного засобу у митників виникли підозри щодо автентичності доручення на право керування транспортним засобом. Підозри митників виправдалися. Оперативно отримана відповідь на запит митниці підтвердила, що пред’явлена довіреність не видавалася нотаріальною установою іноземної держави.

Таким чином, мешканець Молдови намагався перемістити через митний кордон України транспортний засіб з поданням митному органу, як підставу для переміщення транспортних засобів, документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві дані відносно власника транспортного засобу. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 352 Митного кодексу України.

Мікроавтобус затримано, за оцінками експертів його вартість складає близько 212 тис. грн. Наразі на Виноградівській митниці триває провадження у справі.