Показати повідомлення окремо

Контрабандні речі з Італії на 130 тис. грн

18.02.2009, 15:02   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Наближення весни нещодавно вже відчули працівники митного поста "Тиса" Чопської митниці, адже саме вони вилучили незаконно ввезений з Італії "весняний" товар.

Мікроавтобус "Daimler Benz" під керуванням мешканця Черкас 1968 року народження приїхав до України з Італії. Під час митного контролю у вантажному відсіку мікроавтобуса серед особистих речей водія чопські митники виявили 18 поліетиленових пакетів, обклеєних клейкою стрічкою, вміст яких зацікавив митників.

З’ясувалося, що таким чином наш співвітчизник намагався перемістити через митний кордон України жіночий одяг та взуття іноземного виробництва різних марок, моделей, кольорів і фасонів. Серед виявлених товарів були 89 пар жіночих туфель та босоніжок італійських виробників, а також 298 одиниць різноманітного одягу — жіночі футболки, сукні, блузки, джинси, шорти, комбінезони, трикотажні штани. Загальний перелік виявлених товарів склав 55 найменувань, а вартість товару склала біля 130 тис. грн.

Водій мікроавтобуса пояснив, що пакети з одягом він отримав у місті Ріміні в Італії для доставки у Черкаси, де вантаж мали зустріти.

З огляду на те, що виявлені товари не були заявлені у письмовій декларації та при усному опитуванні, відносно водія мікроавтобуса працівники Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 340 Митного кодексу України — недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України. На даний час товар вилучено на склад митниці.