Показати повідомлення окремо

Контрабандні цигарки у дерев'яних брусах

17.02.2009, 21:06   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

16 лютого уночі закарпатські митники спільно з прикордонниками перекрили канал нелегального вивезення сигарет в Європу – понад 100 тисяч пачок. Про це 16 лютого, власкора ЗІКу повідомили у Держмитслужбі України.

Громадянин України, мешканець одного з закарпатських селищ, намагався в'їхати в Угорщину з вантажем дерев'яного брусу через пункт пропуску «Тиса». Під час проведення митного контролю, оглядаючи палети з брусом, митники підважили кінець одного з брусів, який відвалися, а там були сховані пачки сигарет. Зловмисники видовбали всередині кожного брусу порожнини, які вщент нафарширували пачками сигарет. У брусах різної довжини було сховано від 54 до 80 блоків сигарет.

За попередньою оцінкою, у брусах було орієнтовно 107 тисяч пачок сигарет. Некустарний спосіб виготовлення тайників, максимальна достовірність при підготовці приховування, а також масштаб контрабанди не залишає сумнівів – митники виявили діючий канал нелегального експорту сигарет в Європу.

Зважаючи на велику різницю між ціною сигарет на українському та європейському ринках, митники постійно виявляють спроби їх контрабандного вивезення з України. Рентабельність сигаретного бізнесу досить висока, що і примушує злочинців, не зважаючи на жорстку протидію митників, продовжувати возити контрабанду.