Показати повідомлення окремо

В Ужгороді з’являться «фруктові», «овочеві» та «географічні» вулиці

16.02.2009, 08:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Депутати Ужгородської міської ради під час сесії 13 лютого, затвердили близько 80 назв для нових вулиць та «у резерв» — для тих, які з’являтимуться у місті згодом. Архітектурно-художня рада продовжила тему овочів та фруктів, а також додала «географічні» назви та назви, похідні від чоловічих імен. Жодна з вулиць не отримала ім’я видатної людини. Про це 14 лютого, повідомив власкор ЗІКу.

Так, в Ужгороді з’являться вулиці Топольова, Житня, Айвова, Вільхова, Волошкова, Лугова, Живописна, Фруктова, Хвойна, Калинова, Порічкова, Трояндова, Ялинкова, провулки Бузковий, Шипшиновий, Агрусовий, Полуничний.

«Географічні» вулиці матимуть назви: Чеська, Віденська, Польська, Хорватська, Австрійська, Англійська, Швейцарська, Французька, Португальська, Італійська, Іспанська, Мальтійська, Грецька, Турецька, Албанська, Люксембургська, Естонська, Латвійська, Литовська, Вільнюська, Бакинська, Тбіліська, Бердянська, Рівненська, Луцька, Донецька, Трускавецька, Харківська, Херсонська.

Частина ужгородців проживатимуть на вулицях з «іменними» назвами: Степанівська, Андріївська, Юр’ївська, Кирилівська, Петровська, Олексіївська, Василівська. Депутати вилучили з пропонованого списку назви Резервна, Ремонтна, Рокитна.