Показати повідомлення окремо

На Закарпатті дорогою до лікарні помер нелегал

12.02.2009, 18:12   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Трагедією закінчилася тривала подорож трьох нелегальних мігрантів з Афганістану до однієї із заможних країн Євросоюзу. Прикордонники Чопського загону (Закарпатська область) отримали інформацію з місцевої лікарні про те, що невідомий іноземець приніс у відділення швидкої допомоги іншого іноземця без ознак життя. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Як з’ясувалося, чоловіки - нелегальні мігранти, брати. Разом з третім колегою переховувались у місцевого мешканця. Однак 10 січня одному з іноземців стало погано і його товариші попросили господаря оселі відвезти хворого до лікарні. Місцевий житель спочатку вагався, однак потім погодився. Проте час було втрачено - і чоловік помер по дорозі до відділення швидкої допомоги. Наш співвітчизник, недовго думаючи, висадив афганця з мертвим поблизу лікарні, куди через деякий час доставив і третього їхнього товариша.

Під час оперативно-пошукових заходів вдалося встановити, що усі троє - громадяни Афганістану. Вони прибули в Україну з Російської Федерації та мали намір нелегально пробратися до Угорщини. У цьому їм допомагали декілька осіб, за словами затриманих, - українські громадяни, жителі Закарпаття. Саме у будинку одного з них переховувалася трійця до вирішального "марш-кидка". Лікарі швидкої констатували смерть громадянина Афганістану, за попереднім висновком, від серцевого нападу.

Наразі двоє затриманих нелегалів перебувають у спецприміщенні загону. Порушено кримінальну справу по факту незаконного переправлення громадян Афганістану за статтею 332 Кримінального кодексу України.

Загалом лише за минулу добу прикордонники затримали 5-х та відмовили у в’їзді 46 нелегальним мігрантам. Серед них - вихідці з Гвінеї, Туреччини, Конго, Єгипту, а також громадяни країн СНД.Источник: "ZAXID.NET"