Показати повідомлення окремо

До Дня святого Валентина пішохідний міст Ужгорода "закували" у замки

12.02.2009, 17:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгороді започаткували нову традицію - до Дня Святого Валентина єдиний в місті пішохідний міст закохані пари "закували" у замки. Близько сотні колодок пари повісили на перилах мосту й закрили. Але ключі у воду річки, як це заведено в Європі, не викинули. За задумом організаторів - Туристично-інформаційного центру Закарпаття, обласної ліги КВН і корпорації свят "НеПонял", символи любові мали брати участь у конкурсі. Володарів найкрасивішого замка, у вигляді червоного серця, визначено 11 лютого - ним стала пара Олександр і Євгенія. Тепер на них чекає романтична вечеря в ресторані "Унгварський" та квитки на ігри КВН, - інформує кореспондент ZAXID.NET.

Зі слів Федора Шандора, завідувача кафедри туризму Ужгородського національного університету, одного з ініціаторів свята, ідею провести такий конкурс підказала пара закоханих, яка першою повісила на пішохідному мості свій замок. Організатори підхопили ідею й зробили промоцію конкурсу. На заклик відгукнулися близько сотні пар молодят, які прикрасили міст своїми символами любові.

Загалом ця традиція походить з Риму, - розповів Ф. Шандор. Відомий італійський письменник Фредеріко Мочча описав у своєму романі "Триметри над небом" закохану пару, яка вирішила увіковічнити своє кохання і "закрила" його на замок на перилах мосту. З того часу тисячі закоханих у Римі на перилах й ліхтарях мосту Понте Мільвіо вішають свої замки. Одного разу навіть стався інцидент - один з ліхтарів упав під вагою "символів кохання". Тоді мер міста постановив зняти всі замки з мосту, аби уникнути подальших нештатних ситуацій.Источник: "ZAXID.NET"