Показати повідомлення окремо

У Берегові відбудеться Міжнародний фестиваль вина і наукова «винна» конференція

11.02.2009, 19:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

5-7 березня під час проведення ІХ Міжнародного фестивалю вина у Берегово відбудеться міжнародна науково-просвітницька конференція з питань виноградарства і виноробства «Берегівські виноградні традиції і культура вина». Про це сьогодні, 11 лютого, власкора ЗІКу повідомили у Берегівському туристично-інформаційному центрі.

Конфренцію проводять Карпатський інститут підприємництва, Берегівський винний лицарський орден св. Венцела та Закарпатський обласний центр дорадництва за сприяння Берегівської міської Ради.

На конференцію запрошуються сільськогосподарські товаровиробники - виноградарі, фермери, науковці; виробники виноробної продукції; представники гуртових компаній, поставщики техніки, устаткування, насіння, засобів захисту та добрив, систем зрошення; спеціалісти відділів трейд-маркетингу, супермаркетів, транспортно-експедиційних компанії; фахівці в галузі туризму та регіональної політики; представники аналітичних і рекламних агенцій, ЗМІ, страхові та лізингові компанії; представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

У програмі конференції передбачено: пленарне засідання; робота секцій і круглих столів; бізнес-зустрічі; екскурсії на виноробні підприємства та виноградні господарства; дегустація вин та регіональних продуктів.