Показати повідомлення окремо

Депутат Закарпатської облради упіймав керівництво на "окозамилюванні"

11.02.2009, 18:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Депутат Закарпатської обласної ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Євген Ластівка обурений «зухвалістю, з якою керівництво облради вводить в оману закарпатців». Про це сьогодні, 11 лютого, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі БЮТ в Закарпатській області.

Депутат, зокрема, говорить про інформаційне повідомлення на офіційному сайті Закарпатської облради від 30.01.2009 «Депутатська комісія обговорила питання щодо використання коштів для надання допомоги малозабезпеченим». У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що «в облраді відбулося планове засідання постійної депутатської комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення», на якій були присутні ряд депутатів, у тому числі й Євген Ластівка. У повідомленні зазначено, що «на засіданні погоджено механізм розподілу та використання коштів, передбачених для надання одноразової допомоги малозабезпеченим».

Як повідомив Євген Ластівка, насправді цього засідання взагалі не було. «Я планував бути присутнім на засіданні цієї комісії, однак коли я запитав, в який день і час відбудеться засідання, мені повідомили, що комісія відбулася у «телефонному режимі». Я дуже здивувався, коли прочитав на сайті ради, що комісія не тільки відбулася, але я був на ній присутній. Там навіть фото є із засідання, на якому є і моя постать. Мені не зрозуміло, для чого влаштовувати цей цирк з віртуальними комісіями. Якщо комісії в раді так працюватимуть, то депутати взагалі втратять контроль над ситуацією в краї. Очевидно, що комусь це вигідно».