Показати повідомлення окремо

На Закарпатті по-науковому дослідили лісове господарство у комплексі

11.02.2009, 07:45   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Вперше в Україні фахівці міжурядового Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA здійснили кластерний аналіз сектору лісового господарства в області. За результатами дворічного аналізу стало зрозуміло, що лісовий кластер Карпатського регіону України за обсягом реалізації посідає 4-е місце у регіоні серед інших галузей (досі розглядали різні його складові, а не комплексно), і працевлаштовує близько 52 тисяч осіб. Про це 10 лютого, власкора ЗІКу повідомила координатор економічного сектору проекту Радміла Устич.

«Це виняткове як за географією, так і за обсягом проведеної роботи дослідження націлює бізнес на необхідність більшої координації, а для органів державної влади та місцевих громад слугуватиме основою збалансованого розвитку територій», - каже Радміла Устич.

Цього року розпочалася завершальна фаза міжурядового Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA, яка триватиме до кінця 2010 року. Основні сили координаторів і партнерів проекту, за словами його керівника Лесі Лойко, будуть спрямовані на вдосконалення нормативно-правової бази лісового господарства, закріплення результатів та ширше розповсюдження отриманого досвіду і напрацювань проекту.