Показати повідомлення окремо

На Закарпатті забракували понад третину перевіреного хліба

09.02.2009, 18:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Управління у справах захисту прав споживачів у Закарпатській області торік перевірило 4,31 тонн хліба, з яких було забраковано 1,57 тонн, тобто 36,4%. Основні причини – невідповідність встановленій масі та відсутність інформації про термін придатності хліба. Про це сьогодні, 9 лютого, повідомив власкор ЗІКу.

Основними причинами, через які забракували хліб, була реалізація хліба з відхиленням від встановленої маси. Не відповідали нормам і масова частка вологи та кислотність. Більшість порушень припала на продукцію, що виробляють міні-підприємства.

Зокрема, у магазині продтоварів ПП Газа Ю.В. (Ужгород) забракували хліб житньо-пшеничний формовий вагою 650 грам виробника ПП Дік Р.Ю. через невідповідність вимогам НД по вазі (недовага становила 29 грам). З цієї ж причини забракували хліб білий з борошна пшеничного вагою 700 грам виробника ПП Касинець Ф.Ю. у магазині «Зіна» (Ужгород).

Через невідповідність вимогам за показником «кислотність» було забраковано хліб з борошна пшеничного вагою 0,7 кг виробника ПП Ешпан Г.М. (магазин ПП «Сторожниця», Ужгородський район, с.Сторожниця). Через невідповідність вимогам НД за показником «масова частка цукру» та «масова частка жиру» була забракована плетінка з борошна вагою 450 грам виробника ПП Дік Р.Ю. (магазин «Зіна», Ужгород).

У супермаркеті «Вопак» (Ужгород) було знято з реалізації хліб із борошна пшеничного виробника ПП Жанкоч’ян Н.П., у магазині ТзОВ «Горислав» (м.Виноградів) хліб з борошна пшеничного в.г. різаний виробника ПП Пупчик М.М. (с.Дяково, Виноградівський район). Причина – відсутність дати виготовлення та терміну придатності.