Показати повідомлення окремо

Ужгород: учні під комп'ютерним контролем батьків

09.02.2009, 18:49   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Загальноосвітня ужгородська школа №5 першою на Закарпатті запровадила новацію - електронний щоденник успішності школярів. Усі батьки, хто бажає, сплативши 15 грн на місяць, щотижня у п’ятницю матимуть повний звіт щодо оцінок і пропусків власних дітей. Він надійде їм на номер мобільного у вигляді СМС-повідомлення. За 35 грн на місяць така послуга буде щоденною.

Батьки також зможуть переглядати персональні веб-сторінки електронного журналу своїх дітей в інтернеті. Про новацію власкору ZAXID.NET 9 лютого повідомив директор закладу Петро Кіндюх.

З його слів, електронний журнал діє вже тиждень, з 2 лютого. Батьки вже майже кожного шостого учня отримують звіти. Більшість з них журнал переглядають щотижнево. З десятеро забажали знати про успішність своїх дітей щодня. "Журнал працює просто: батьки пишуть заяву, сплачують гроші, і в кінці тижня або щодня отримують СМС-ки з оцінками й пропусками своїх дітей. На мобільний приходить і спеціальний код щодо персональної сторінки їхнього учня, де вони можуть прочитати також відгуки вчителів. Вся інформація - конфіденційна", - зазначив Кіндюх.

Електронний журнал працює для учнів 5-10 класів. Він діє в межах проекту "Шкільний партнер". Керівник проекту Петро Пригара запропонував школі стати учасником заходу, й дирекція дала згоду. "Зараз електронний щоденник планують запровадити й в інших міських школах", - з повідомив директор школи. Проект "Шкільний партнер" вже працює в Києві, Одесі, Білій Церкві.

У 2007 році ужгородська школа №5 першою в області облаштувала в закладі відео спостереження. Відеокамерами обладнали класні приміщення, коридори і туалети. У такий спосіб керівництво закладу попереджує порушення дисципліни серед учнів й оберігає шкільне майно від нищення.

В школі навчається 895 учнів.Источник: "ZAXID.NET"