Показати повідомлення окремо

У кабінеті міського голови Рахова виявили "жучок"

09.02.2009, 11:13   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

4 лютого у службових кабінетах Рахівської міської ради, у т.ч. кабінеті міського голови, при випадковому переміщенні телеапаратури, виявлені пристрої прихованого відеоспостереження та підслуховування, що разом з таємно змонтованими кабелями й електронним блоком, за зовнішніми ознаками, являли собою професійно встановлену систему таємного спостереження. Про це йдеться в заяві Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України (РВ АМУ), поширеній в обласній пресі, інформує кореспондент ZAXID.NET.

Після випадкового порушення функціонування системи її частина - електронний блок, невідомими особами був поспіхом і грубо демонтований, йдеться у заяві.

Керівництвом Рахівської міської ради скеровані відповідні звернення до правоохоронних органів. Проведені необхідні оперативно-слідчі дії. Наразі ведеться розслідування згаданої справи.

"Ми беззаперечно засуджуємо практику застосовування шпигунської апаратури проти органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб як таку, що межує з кримінальним злочином", - говориться в заяві РВ АМУ.

У Відділенні також вимагають від компетентних правоохоронних органів якнайшвидше розслідувати інцидент та виявити зловмисників, і залишають за собою право звернутися до вищих правоохоронних органів держави з метою захисту конституційних прав місцевого самоврядування від злочинних дій.Источник: "ZAXID.NET"