Показати повідомлення окремо

Стартова вартість Мукачівського замку "Паланок" зросла до 17 млн грн

09.02.2009, 11:03   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

5 лютого Мукачівська міська рада оголосила новий конкурс щодо довгострокової - на 46 років - оренди приміщень Мукачівського замку "Паланок". Цього разу умови конкурсу дещо змінені. Зокрема, в конкурсі повинні брати участь більше двох учасників, участь лише одного не допускається. Стартова вартість лоту зросла до 17 млн грн (під час попереднього аукціону - 12 млн грн). Також відповідно до нових умов здавати приміщення в суборенду заборонено. Про це повідомив власкор ZAXID.NET в Ужгороді.

Нагадаємо, переможець попереднього конкурсу - ТзОВ "Високий Замок" відмовився від орендної угоди. Засновники ТзОВ опублікували в пресі листа, в якому пояснили своє рішення здійнятим у пресі інформаційним терором, що його ініціювали нардеп Геннадій Москаль, віце-прем’єр Микола Томенко, міністр МВС Юрій Луценко.

"Переслідуючи свої вузькопартійні інтереси й прагнучи нашкодити своїм політичним опонентам, вони не зупиняються перед тим, щоб завдати шкоди загальнодержавним інтересам. Перевірка прокуратурою, яку ініціював Кабінет міністрів України, не знайшла жодних порушень законодавства при проведенні конкурсу і його результати не були оскаржені в судовому порядку. Нагнітання політичної ситуації довкола цього проекту унеможливлює нашу подальшу роботу по реконструкції і будівництву в замку Паланок", - сказано в листі.Источник: "ZAXID.NET"