Показати повідомлення окремо

В Ужгороді байкери проїдуть парадом в антикризових костюмах

07.02.2009, 09:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

7 лютого в Ужгороді відбудься парад учасників традиційного міжнародного зльоту байкерів, які курсуватимуть містом на циганських бричках в антикризових костюмах. Про це ZAXID.NET повідомили в Ужгородському прес-клубі з посиланням на голову ужгородського осередку міжнародного байкерського клубу "Падонкі" Олександра Суханова.

В Україні склалася традиція проводити перший зліт байкерів саме в Ужгороді. Після зимової перерви байкери вже втретє приїдуть на Закарпаття у карнавальних костюмах. Разом вони святкуватимуть річницю ужгородського байкерського клубу "Ред бул". Зліт буде міжнародним. До Ужгорода вже прибули байкери з Угорщини, Польщі, Чехії, Росії, будуть також учасники зі Словаччини, Білорусії та Молдови.

Вже втретє Ужгород запрошує байкерів та їхніх друзів відвідати "кров’янки та ужгородської горілки", - розповів О. Суханов. "Програма як завжди насичена веселощами, їдою і напитками, незважаючи ні на який "крісіс"", - каже він. Кожен учасник отримає від організатора "антикризові 100 грам".

У суботу, 7 лютого, байкери стартуватимуть від готелю "Ужгород" о 13.00.Источник: "ZAXID.NET"