Показати повідомлення окремо

На Закарпатті службовці приватного підприємства отримали майже 1 млн грн кредиту...

07.02.2009, 09:03   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У Закарпатській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили службових осіб приватного підприємства, які підробили документи та зареєстрували чотири вантажні автомашини, передані їм на умовах договору лізингу без зазначення обтяження у реєстраційних документах.

Своїми діями правопорушники позбавили акціонерне товариство права власності на зазначені транспортні засоби та завдали збитків згаданому товариству на загальну суму 1,24 млн грн, - повідомили ZAXID.NET в ДЗГ МВС України.

У подальшому правопорушники надали закарпатській філії одного із банків вказані транспортні засоби як заставу та отримали 959,5 тисяч гривень кредиту, який привласнили.

Органи прокуратури порушили кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.2 ст.222 та ч.5 ст.191 (зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення, шахрайство з фінансовими ресурсами та привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.Источник: "ZAXID.NET"