Показати повідомлення окремо

Під час проведення планових робіт загорівся газовий стояк: четверо людей травмовано

05.02.2009, 06:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Близько 10-ї години 4 лютого під час проведення технічного обслуговування повітряної лінії газового постачання на вулиці Гелетей Катона, що в Берегові, загорівся газовий стояк між житловим будинком місцевої мешканки та господарською будівлею однієї з церков, що на вулиці Б. Хмельницького.

Внаслідок спалаху газу травмувалося четверо працівників газового господарства, які саме в той час проводили ремонтні роботи. Всі потерпілі каретою «швидкої» допомоги були доправлені до Берегівської центральної районної лікарні, де у них діагностували опіки ІІ-ІІІ ступенів важкості голови та верхніх кінцівок. Стан одного з потерпілих важкий. Він перебуває в реанімаційному відділенні.

Спалах газу також призвів до займання споруди господарського призначення та покрівлі житлового будинку, між якими власне й проходили ремонтні роботи. Пожежу ліквідувала чергова варта місцевого райвідділу ГУ МНС в Закарпатській області.

Ведеться слідство. Причину спалаху газу з’ясовує комісія, створена з працівників Держпромгірнагляду, МНС, газової служби та правоохоронних органів.