Показати повідомлення окремо

Чотирьох нелегалів зі Шрі-Ланки затримали на Закарпатті

05.02.2009, 06:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Прикордонний патруль відділу "Кам’яниця", що у Закарпатській області, затримав у лісі між селами Гута та Кам’яниця 4 незаконних мігрантів. Чоловіки-іноземці, що прямували в бік кордону зі Словаччиною, були в кросівках та куртках. Документів із собою затримані не мали та лише один з них розмовляв англійською. З його допомогою правоохоронці дізналися, що нелегали є громадянами Шрі-Ланки, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Держприкордонслужби.

Вік нелегалів - від 30 до 48 років. Наразі затримані доставлені до прикордонного підрозділу. Правоохоронці намагаються з’ясувати, яким чином і з чиєю допомогою нелегали пробралися в прикордонний район.

Загалом минулого року співробітники Державної прикордонної служби України затримали понад 2300 вихідців з країн міграційного ризику. Найбільше серед порушників кордону з цих країн виявилося пакистанців, афганців, сомалійців, індійців, бангладешців та іракців, а також - понад півсотні громадян Шрі-Ланки. З початку цього року прикордонники відзначають зростання кількості затриманих вихідців з країн міграційного ризику як на західних, так і на східних ділянках кордону України.Источник: "ZAXID.NET"