Показати повідомлення окремо

У багажнику мікроавтобуса інспектори виявили 366 жіночих сумок

30.07.2009, 13:44   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На митному посту «Тиса» у багажнику мікроавтобуса інспектори Чопської митниці виявили 366 жіночих сумок. Перетинаючи україно-угорський кордон наш співвітчизник чомусь не задекларував модні дамські аксесуари вартістю 56 тисяч гривень.

Незадекларовані жіночі сумки (215 фірми «ALGODON» та 151 фірми «MONOVA») митники виявили під час здійснення митного контролю мікроавтобуса, який слідував з Португалії до України. Вони були упаковані у 10 картонних коробок і складені у багажний відсік мікроавтобуса до особистих речей пасажирів.

Власником партії закордонного краму виявився наш співвітчизник, який повертався до України з Португалії. Як пояснив митникам чоловік, коробки його попросила відвезти до України випадкова знайома, теж громадянка України, яка сказала, що в них знаходяться особисті речі. Сам він про реальний вміст коробок не здогадувався, а відтак і не задекларував.

За даним фактом чопські митники склали протокол про порушення митних правил. Дамські сумки іспанських торгових марок вилучено до рішення суду.