Показати повідомлення окремо

Гамула: а тепер я мовчатиму

30.07.2009, 09:11   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Два стартові тури української прем’єр-ліги показали, що в цьому сезоні дебютантові елітного ешелону ужгородському «Закарпаттю» буде нелегко. Підопічні Ігоря Гамули не набрали жодного очка у матчах з «Іллічівцем» та «Ворсклою». Ще важчі випробування на закарпатців чекають у наступних двох турах. Вони поміряються силами з обома представниками України в єврокубках: донецьким «Металургом» та харківським «Металістом». Чи дадуть бій дебютанти фаворитам? Про ситуацію в «Закарпатті» розповів головний тренер цієї команди Ігор Гамула.

Пане Гамула, два матчі програно і ще важчі два поєдинки – попереду. Перед вашим призначенням на посаду головного тренера «Закарпаття» ви очікували кращої гри команди на старті сезону?

Я чекав кращого. Результати справді не радують. Та радує те, що хлопці поліпшують якість гри. З кожним днем я помічаю прогрес у грі. Все-таки треба взяти до уваги те, що футболісти виступали в першій лізі, а не в еліті. З ними потрібно ще попрацювати, щоб достойно виглядати в елітному ешелоні.

Чи не маєте остраху після двох поразок за те, що програші можуть стати традиційними, а «Закарпаття» усім командам постачатиме очки?

Ні, остраху немає. Ми чудово розуміємо, що за один місяць важко створити боєздатний колектив. Ми не панікуємо і спокійно працюємо, дивлячись з оптимізмом у майбутнє.

Як ви підбадьорюєте футболістів, щоб вони не падали духом?

Кожного дня, перед кожним тренуванням, після кожного тренування, на всіх зібраннях ми наголошуємо, що хлопці здатні конкурувати з кожною командою. Іще прошу підопічних не розслаблятися.

Ви вже остаточно провели кадрову селекцію?

Працюватимемо з тими хлопцями, які зараз перебувають у таборі команди. Звісно, хотілося підсилитися більш кваліфікованими виконавцями, та вони коштують дуже дорого. Тож готуємо боєздатний колектив із нинішніх футболістів «Закарпаття». Нові придбання навряд чи будуть. Та якщо вони й будуть, то їх можна буде назвати випадковими. Хтось з’явиться на одну певну позицію.

Ви вже відчули жалюгідні умови в ужгородському клубі?

Ці умови можна витримувати. Погано лише, що нам бракує тренувального поля, яке зараз на ремонті. Доводиться їздити в Чоп або в Мукачево. Це трохи створює незручності.

Після поєдинку з маріупольським «Іллічівцем» відеоролик з вашими висловлюваннями на прес-конференції прогримів на всю Україну. Ви мали за це проблеми?

Це все емоції. Нічого страшного не відбулося. Я не думаю, що повівся сильно неправильно.Так, розмовляв я з керівництвом «Закарпаття». Мене попередили у Федерації футболу. А тепер я мовчатиму і нічого не говоритиму. На прес-конференціях постараюсь бути стриманим.

На тренуваннях підопічним дуже дістається від вас, коли ви даєте волю емоціям?

Все по справі… Стараюсь підказувати. Я емоційна людина, тому гравці не заснуть біля мене на тренуваннях. Вони працюють на повну силу. А я їх підганяю. Підганяю криком. Іноді їм дістається на горіхи. Але хлопці – молодці, все витримують.

Якщо перегинаєте планку, можете попросити пробачення?

Ні, пробачень не прошу, бо не дозволю собі образити підопічного. Я цього не маю права робити.

Ви вже встигли когось оштрафувати?

Тільки за дрібнички – за зайву вагу. Оштрафував я за це Кабанова та Коваля. І їх вже в команді немає. Ті, хто зараз працює в «Закарпатті», оштрафованими ще не були.


Источник: turnir.com.ua