Показати повідомлення окремо

У Мукачеві відбулися два турніри з блискавичних шахів

30.07.2009, 08:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У місцевому шаховому клубі пройшов чемпіонат Мукачева з бліцу, відтак було влаштовано матчеву зустріч між мукачівцями та командою з обласного центру Закарпаття м.Ужгород.

Початківцям слід розтлумачити, що блискавична гра - це ситуація, коли кожному учасникові надаються 4 хвилини і 2 секунди за хід (або по 5 хвилин кожному, без додавання). Відзначимо, що цей контроль часу є, напевно, найпопулярнішим серед шанувальників стародавньої гри.

У чемпіонаті міста Мукачево впевнено переміг Аттіла Кріштофорі, який виграв вісім партій, зазнав поразки лише в останній. Другим став Василь Гуйван, а третім - Павло Скуба.

Турнір зібрав майже всіх кращих місцевих бліцерів, тому досягти успіху було дуже непросто. Брали в ньому участь також юні вихованці ДЮШаК «32x64». Серед них кращим був Владислав Тіба. Вагоме й четверте місце 10-річного ужгородця Мартіна Найгебавера.

У турнірі за шевенінгенською системою, де брали участь дві мукачівські та стільки ж команд обласного центру, впевнено перемогли ужгородці. Далі місця було розподілено так: 2. Мукачево-1, 3. Ужгород-2, 4. Мукачево-2. Кращі результати в особистому заліку у Віктора Бунди та Семена Найгебавера (обидва з Ужгорода).

Серед наших кращими були Василь Гуйван та Сергій Волков. Змагання пройшло в теплій і дружній атмосфері.

І ще одна подія в шаховому житті Мукачева — це приїзд одного з провідних українських тренерів Севуша Велієва. Досвідчений фахівець проводить заняття з кращими вихованцями нашої дитячої школи. Безумовно, ці тренування надзвичайно корисні для юних талантів і надовго залишаться в їхній пам'яті.


Источник: UA-REPORTER.COM