Показати повідомлення окремо

Цього разу з Олегом Гаваші краяни спілкувалися телефоном

30.07.2009, 08:17   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У середу, 29 липня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші спілкувався із краянами під час прямої телефонної лінії «Запитай у влади». Найбільше телефонували із Хустщини та Тячівщини.

В основному закарпатці порушували земельні питання. Так, мешканка Тячева цікавилася, коли ж у райцентрі виділятимуть земельні ділянки. З цього ж питання до голови облдержадміністрації звернулася і жителька Ужгородщини.

Мешканець с. Шаян, що на Хустщині, також просив допомоги у виділенні йому земельної ділянки. Крім того, чоловіка турбує, що у його селі немає клуба, дитячого майданчика тощо.

Зателефонувала й ужгородка. Просила допомоги в оформленні ордера і свідоцтва про право власності на квартиру. До керівника краю звернулася також мати десятьох дітей із Горінчева, що на Хустщині. Багатодітна мати скаржилася Олегові Гаваші, що їй відмовили у наданні звання «Мати-героїня». Допомоги в отриманні путівки для лікування в спеціалізованому спінальному санаторії в Саки або Славянську просила інвалід І групи, мешканка с. Вільхівці – Лази, що на Тячівщині.

Пенсіонерка із с. Іза, що на Хустщині, хоче отримувати пенсію через поштове відділення. Каже, їй відмовляють у переоформленні. Мешканець Велятина Хустського району порушив питання виділення спецавтомобіля.

Чимало дзвінків було і з Ужгородщини. Так, житель с. Минай сказав, що доглядає за своєю бабусею, інвалідом І групи. Однак живуть у важких побутових умовах – у будинку немає ані газу, ані води, ані опалення.

Від мешканців одного з будинків, що по вулиці Загорська, звернувся ужгородець. За його словами, у цьому будинку працює кооператив «Добробут», що заважає мешканцям.

Зателефонувала голові облдержадміністрації й сільський голова Великої Бакти Берегівського району Наталія Граб. Цікавилася, коли будуть виділені кошти на відновлення даху школи, пошкодженого буревієм. Олег Гаваші повідомив, що це питання буде вирішено на сесії облради, що відбудеться 7 серпня. Кошти виділять із обласного бюджету.

Загалом до керівника краю зателефонувало двадцять закарпатців. З усіх порушених ними питань дано конкретні доручення, деякі звернення голова облдержадміністрації взяв на особистий контроль.