Показати повідомлення окремо

На вихідних закарпатські прикордонники затримали двох пакистанців та одного громадяни

02.02.2009, 19:40   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На вихідних закарпатські прикордонники затримали двох пакистанців та одного громадянина Афганістану. Про це сьогодні, 2 лютого, власкорові ЗІКу повідомили із прес-служби Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

На ділянці відділу прикордонної служби "Новоселиця" в ході моніторингу тилових підступів до кордону, відпрацювання населених пунктів прикордонниками Чопського загону спільно з працівниками відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВСУ в Закарпатській області, на околиці селища Зарічеве Перечинського району було затримано 1 громадянина без документів. Затриманий повідомив, що є громадянином Афганістану. Зараз триває процедура встановлення особи порушника.

На ділянці відділу прикордонної служби „Паладь Комарівці” прикордонники затримали двох громадян Пакистану за спроби незаконного перетину кордону. Прикордонний патруль помітив двох осіб, які рухалися у бік лінії державного кордону. Порушників було затримано у той момент, як вони намагалися подолати загороджувальний паркан. Документи у іноземців відсутні, їх особи встановлюються.