Показати повідомлення окремо

В Ужгороді подорожчали проїзд у маршрутках та кварплата

02.02.2009, 19:38   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Від 2 лютого в Ужгороді підвищено плату за проїзд у маршрутних таксі. Тепер за проїзд найуживанішим в місті громадським транспортом треба віддати 1,5 грн замість колишніх 1,2 грн. Рішення про підвищення тарифу за проїзд ухвалив виконком Ужгородської міської ради, - повідомив власкор ZAХID.NET.

Виконком також вніс зміни щодо вартості квартплати для городян. Вона зросла удвічі. Середньобазовий тариф по місту нині становить 1 грн 20 коп. і детально виглядає так: для 16-поверхівки - 1, 28 коп., для 6, 7, 8, 9-поверхівок з ліфтами - 1 грн 14 коп., 3, 4, 5-поверхівок - 1 грн 29 коп., 1-2-поверхівок -63 коп. та 42 коп. за житловий квадрат для неупорядкованих будинків. Раніше вартість послуг з утримання будинків та прибудинкових територій була 66 коп. для будинків з ліфтами, 62 коп. для ін. та 25 коп. за кв. м. для невпорядкованого житла.

Водночас виконком зобов’язав ЖРЕРи надавати на три послуги більше - загалом 15. Сюди входить: прибирання прибудинкової території, дератизація, дезінфекція, технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водо-, теплопостачання, водовідведення, в т.ч. холодного водопостачання, теплопостачання, поточний ремонт, обслуговування димовентиляційних каналів, підготовка до зими, експлуатація номерних знаків, освітлення місць загального користування, підвалів, ремонт обладнання дитячих і спортивних майданчиків (за наявності), прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівель, а також очищення неканалізаційних люків, утеплення підвалів, утримання аварійної служби. Щомісяця городяни мали б сплачувати ЖРЕРам 860 тис. грн.

Водночас борг населення міста комунальникам сьогодні сягає 9 млн грн.Источник: "ZAXID.NET"