Показати повідомлення окремо

В Ужгороді триває акція протесту проти мародерства міських депутатів

02.02.2009, 19:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

2 лютого в Ужгороді біля колишнього міського басейну "Спартак" близько 30 осіб влаштували акцію протесту на знак незгоди з рішенням міських обранців віддати в приватні руки єдиний в місті колишній громадський басейн. Вони тримають в руках транспаранти з гаслами: "Ратушняк забрав здоров’я наших дітей", "Прокуратура, відкрий очі" та "Ужгородські депутати - мародери", - повідомив власкор ZAXID.NET в Ужгороді.

Напередодні до городян листівками звернулись "небайдужі ужгородці", які закликали приєднатись до акції протесту. Представників політичних партій попросили не долучатись.

На передостанньому засіданні сесії міської ради, про яке пресу не інформували, міські депутати передали чашу згаданого басейну у приватну власність ПП "Дроботенко" за 300 тисяч гривень. Як повідомила ZAXID.NET депутат міськради від НУ Ярослава Гасинець, у рішенні йшлося саме про передачу чаші басейну, навколишні ж споруди було приватизовано раніше. Право на купівлю чаші басейну підприємство здобуло на аукціоні. Водночас обласний тижневик "Старий-Замок Паланок" надрукував матеріал, в якому стверджується, що за 300 тис. грн продано ПП "Дроботенко" увесь комплекс разом із спорудами та прилеглою територією. Газета також зазначила, що ПП "Дроботенко" є родичем мера міста Сергія Ратушняка, а в аукціоні брали участь підставні фірми.

У комунальну власність міста спортивно-оздоровчий комплекс "Під замком", відомий городянам з радянських часів як "Спартак", повернув Закарпатський державний університет. До цього басейн належав громаді міста.


Источник: "ZAXID.NET"