Показати повідомлення окремо

Турбота про олімпійців

29.07.2009, 10:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Днями голова Закарпатської обласної ради Олег Гаваші зустрівся з головою обласного відділення НОК України Іваном Риляком, в.о. начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ярославом Свидою, виконавчим директором Федерації лижних видів спорту Василем Гісемом та директором Центру олімпійської підготовки в Закарпатській області Золтаном Мінаєм.

На порядку денному було єдине питання – допомога кандидатам до збірної України на XXI зимові Олімпійські ігри у Ванкувері, які представлятимуть Закарпаття.

Голова обласного осередку НОК України Іван Риляк поінформував керівників області, що на сьогодні є 8-м кандидатів з 4-х видів спорту (фристайл, лижні перегони, сноубординг, гірськолижний спорт) до Олімпійської збірної, але для повноцінної і належної їх підготовки необхідна допомога і з боку облдержадміністрації.

В свою чергу Ярослав Свида підтримав цю пропозицію і зазначив, що працювати потрібно у 3-х напрямах. Перший з яких вже вирішено – виділення 150 тис. гривень для того, щоб закарпатці мали можливість взяти участь в окремих міжнародних престижних змаганнях, які допоможуть гідно підготувалися до Ванкувера. Наступними напрямками роботи стануть сприяння у виділенні квартир тим кандидатам, які їх не мають, а також забезпечення транспортним засобом Центру олімпійської підготовки.