Показати повідомлення окремо

На Іршавщині через вибух газу травмовано двох людей

02.02.2009, 19:16   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

31 січня через вибух газу в приватному житловому будинку у селі Підгірне Іршавського району, двоє людей: 38-річний чоловік та його 39-річна співмешканка з опіками І-ІІ ступеню важкості обличчя, рук, плеча та грудної клітки опинилися на лікарняних ліжках Іршавської центральної районної лікарні. Зараз життю потерпілих вже нічого не загрожує.

За попередньою версією, все сталося через витік газу на з’єднанні балону та газової плити. Зі слів сусідів, жінка‚ почувши в кухні запах газу‚ закликала господаря. Чоловік нічого кращого не придумав‚ як перевірити герметичність з’єднання газового балону з плитою за допомогою відкритого вогню. Саме це‚ очевидно‚ і призвело до вибуху та подальшого травмування людей‚ які на той час перебували в даному приміщенні.
Прямі матеріальні збитки‚ заподіяні стихією‚ оцінюються в тисячу гривень. В результаті пожежі були пошкоджені: вікно‚ двері‚ занавіски‚ одяг та речі домашнього вжитку.

Подібні випадки на території Закарпатської області виникають не вперше. Тільки впродовж січня 2009 року таких було вже 4, і як правило всі вони ставали наслідком нехтування правил поведінки з газовими приладами самих же потерпілих. Тому рятувальники в черговий раз закликають закарпатців бути максимально обережними при поводженні з газовим приладами та дотримуватися правил особистої безпеки.