Показати повідомлення окремо

Дитяча поліклініка Ужгорода тривалий час працює без водопостачання

02.02.2009, 19:09   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгородській міській дитячій поліклініці вже тривалий час відсутнє водопостачання, через це проведення процедур дітям - ціла проблема. Під час прямої телефонної лінії "Запитай у влади" мешканець Ужгорода поцікавився в губернатора Закарпаття Олега Гаваші, чому виникла проблема і коли її буде вирішено. Олег Гаваші дав термінове доручення начальнику управління охорони здоров’я ОДА розібратися в ситуації. Як повідомив останній, в поліклініці вода відсутня через аварію.

Водопровідні мережі вкрай зношені, тому зараз тут проводять їх капітальний ремонт. Вже з початку тижня роботи завершаться і водопостачання відновлять, повідомили ZAXID.NET в прес-службі ОДА 2 лютого.

Протягом двох годин до керівника краю звернулися 15 громадян. Люди цікавились, зокрема, коли буде прийнято прапор Закарпатської області, як відзначатимуть 70-річчя Карпатської України. Голова облдержадміністрації зазначив, що минулого року Президентом України було виданий Указ, яким передбачено проведення святкування ювілейної річниці Карпатської України на загальнодержавному рівні. "На жаль, і досі Кабміном не затверджено перелік заходів, відповідно, не передбачено коштів на відзначення річниці, - сказав О. Гаваші. - Часу залишилось мало, і область власними силами робить все можливе".

Прийняття прапора області затягнулось через надмірну політизацію питання, пояснив губернатор. Однак прапор треба приймати чимскоріше, адже Закарпаття - єдина область, яка досі не має свого офіційно затвердженого стяга. Це питання найближчим часом буде винесено на сесію обласної ради, повідомив голова ОДА.Источник: "ZAXID.NET"