Показати повідомлення окремо

У Мукачеві зводять багатоярусний автопаркінг

24.07.2009, 07:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, ще минулого року навпроти Зеленого ринку, що у центрі міста над Латрицею вирили котлован, нині завершують будівництво складної конструкції. Так мукачівська влада вирішила розвантажити від автотранспорту центральну частину міста.

Це буде не лише автостоянка для приватного автотранспорту, а й мережа магазинів.

Будівництво супермаркету ведеться посиленими темпами. Бригада будівельників працює щодня з самого ранку, по 8 годин на добу. Виходять на об’єкт навіть у суботу.

“Здійснена солідна програма дорожнього будівництва - всі об’їзні магістралі реконструйовані капітально, з перспективою на багато років. Приведено до європейських нормативів внутрішньоквартальні транспортні мережі. Вся вулична торгівля назавжди перенесена на спеціальну, ретельно обладнану територію. Нині плануємо розвантажити від транспорту й центральну частину Мукачева. Найбільше скупчення спостерігається поблизу Кооперативного ринку. Наразі внутрішньо міські автобусні маршрути пустили у об’їзд, завершуємо будівництво багатоярусної стоянки, - повідомив мер Мукачевого Золтан Лендєл.

Об’єкт планують ввести в дію до кінця поточного року, що допоможе розвантажити головні магістралі міста..

А ось мерія обласного центру Закарпаття не дивлячись на сильну завантаженість транспортом центральної частини Ужгорода, за п'ять років не змогла або швидше не захотіла зробити щось подібне. В Ужгороді де тільки можна, а може й ні, ведуться забудови бізнес-структур прибутковими супермаркетами і т.п.


Источник: UA-REPORTER.COM