Показати повідомлення окремо

Закарпаття: виноградівський гарнізон пожежної охорони примножили новим пожежним автомобіле

24.07.2009, 07:24   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Рятувальники Виноградівського райвідділу ГУ МНС отримали новий пожежний автомобіль. 21 липня, в урочистій обстановці начальник ГУ МНС в Закарпатській області Володимир Бодак, голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Якоб, голова Виноградівської райради Олег Любімов, вручили ключі та номерний знак начальнику Виноградівського райвідділу ГУ МНС Володимиру Масюку від спецавтомобіля на базі шасі «КамАЗ».

Цей подарунок особливий, адже останній новий пожежний автомобіль приходив сюди 1993 року. Як наголосив у свої промові начальник закарпатських рятувальників Володимир Бодак, МНС України тісно співпрацює з органами місцевої влади у справі збереження життя і здоров’я людей, а оновлення парку пожежних та рятувальних автомобілів є одним з пріоритетних напрямків реалізації цієї політики.

Було також відзначено й результат розуміння проблеми забезпечення протипожежного захисту сільських населених пунктів з боку Виноградівських районної державної адміністрації та районної ради, адже Виноградівський район один з не багатьох в Україні де районна влада та органи місцевого самоврядування зберегли та забезпечують функціонування десяти місцевих пожежних команд.

Представники влади та місцевого самоврядування у своїх виступах дали позитивну оцінку роботи місцевих рятувальників та пообіцяли й надалі сприяти забезпеченню цивільного захисту населення на території району.
Завершуючи свої виступи гості побажали рятувальникам й надалі гідно стояти на сторожі збереження життя та майна людей, а ті в свою чергу запевнили гостей, що допомога населенню буде якісною та швидкою.