Показати повідомлення окремо

Номерні знаки – візитівка вашого авто

22.07.2009, 10:07   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На території Іршавського району проводилися профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак».

Протягом двох тижнів працівники ДАІ зосереджували в основному свою увагу на порушеннях правил дорожнього руху, пов’язаних з номерними знаками на транспортних засобах. За цей період задокументували понад десять таких правопорушень. Зокрема, було виявлено два факти, коли водії чіпляли на машини номерні знаки, що не належали їхнім транспортним засобам.

Дехто з автовласників встановив знаки, що не відповідають вимогам стандарту, перероблені або прикрашені. У зв’язку з цим двох водіїв притягнули до адмінвідповідальності.

Проведення операції «Номерний знак» -- це не якийсь захід для «галочки». Річ у тім, що працівникам ДАІ неодноразово доводилося шукати водіїв, які з місця пригоди зникали. У більшості випадків очевидці події навіть не могли повідомити номерний знак машини-утікача – він був або закритий плівкою, або брудний. Тому під час проведення профілактичних заходів міліціонери дуже часто зупиняли водіїв і вимагали почистити номерні знаки їхніх транспортних засобів. А один водій навіть умудрився роз’їжджати по дорогах району з перевернутими номерами. Усіх правопорушників притягнули до відповідальності.

Працівники державтоінспекції звертаються до водіїв з проханням: перевірте, в якому стані знаходиться номерний знак вашого авто, особливо, коли вирушаєте у далеку дорогу!