Показати повідомлення окремо

В Ужгороді зросла квартплата

30.01.2009, 20:56   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Виконком Ужгородської міської ради прийняв рішення по внесення змін до квартплати. Про це сьогодні, 30 січня, повідомив власкор ЗІКу.

При вартості послуг з утримання будинків та прибудинкових територій від 2007 року (66 коп. для будинків з ліфтами, 62 коп. для ін. та 25 коп. за кв. м. для невпорядкованого житла ) ЖРЕРи надавали 12 послуг. Надалі ЖРЕРи зобов’язані будуть надавати 15 послуг: з прибирання прибудинкової території, дератизації, дезінсекції, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водо-, теплопостачання, водовідведення, в т.ч. холодного водопостачання, теплопостачання, поточного ремонту, обслуговування димовентиляційних каналів, підготовки до зими, експлуатації номерних знаків, освітлення місць загального користування, підвалів, ремонт обладнання дитячих і спортивних майданчиків (за наявності), прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівель, а також за ними - очищення неканалізаційних люків, утеплення підвалів, утримання аварійної служби, електроенергія ліфтів.

Середньобазовий тариф по місту - 1 грн 20 коп. Квартплата для 16-поверхівки - 1 грн 28 коп, для 6, 7, 8, 9-поверхівок з ліфтами - 1 грн 14 коп, 3, 4, 5-поверхівок - 1 грн 29 коп., 1-2-поверхівок - 63 коп та 42 коп за житловий квадрат для неупорядкованих будинків.