Показати повідомлення окремо

Закарпатські медики отримали грант від посольства Японії в Україні

21.07.2009, 09:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Минулого тижня в Києві відбулося підписання грантового контракту між Посольством Японії в Україні та відділом з питань охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації щодо реалізації проекту з покращення медичного середовища в Ужгородському районі.

Згідно грантового контракту медики отримають від японського посольства майже 96,5 тисяч доларів США для покращення надання медичної допомоги мешканцям району. Як повідомив начальник відділу з питань охорони здоров’я Ужгородської РДА Анатолій Тимченко, заявку на участь у проекті було подано два роки тому. Нещодавно представники Посольства повідомили відділ про перемогу у конкурсі.

– Кошти, які медицина району отримає згідно контракту планується витратити на придбання автомобілю з вбудованим цифровим рентгенографічним апаратом. До цього часу в районі побідного обладнання не було. Його вартість становить майже 1 мільйон гривень, – розповідає Анатолій Тимченко. – Частину суми на придбання обладнання – 258 тисяч гривень заплановано виділити з районного бюджету.

Автомобіль-рентгенограф буде придбано після проведення тендеру. Вручити його медикам району має намір надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Тадаші Ідзава

На фото: Тадаші Ідзава та Анатолій Тимченко під час підписання грантового контракту.

ДОВІДКОВО: Запропонована урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціям ( неурядовими державними). За програмою Кусаноне фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-дослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги для здійснення різноманітних проектів розвитку.