Показати повідомлення окремо

На другий фестиваль "Бандерфест" найбільше байкерів прибули зі столиці та Закарпаття

21.07.2009, 09:01   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Другий фестиваль байкерів “Бандерфест” організували у відпочинковому комплексі “Аква-Плюс” 18-19 липня. Зліт байків зібрав 120 учасників з Одеси, Дніпропетровська, Донецька, Києва, Закарпаття, Івано-Франківська та Чернівців. Найбільше байкерів прибули зі столиці та Закарпаття.

- Для кожного власника його байк є найдорожчим – навіть “Java” чи “МТ”. Одними з найдорожчими у ціні є мотоцикли вартістю 25-35 тисяч доларів, - розповів організатор байкфесту, голова чернівецького байкарського клубу “Бандерос” Віталій Попов. – Я бував на подібних фестивалях у Києві та Закарпатті. До Сходу України ми ще не добралися – не було можливості, адже усі учасники чернівецького байк-клубу “Бандерос” зайняті на роботі.

Перший байк-фест “Бандерос” провели минулого року у Заставні спільно з байкерами Буковини.

Наметове містечко, де розташувалися байкери та музиканти, налічувало дві сотні наметів.

Байкери із Закарпаття приїхали на чернівецький байк-фест вдруге.

- Ми приїхали до друзів. Тут немає поняття “добре” чи “погано”. У друзів завжди почуваєш себе чудово, - розповідають байкери. – Кожен з нас має своє життя. Хтось коваль, інший – татуювальник, є власники магазинів. Але є період часу, коли ми усі збираємося на байк-фести. Дорогий мотоциклів у нас немає. Середня вартість – 20 тисяч доларів. Дехто володіє раритетними байками – 1960-х років випуску. На Україні важко дістати запчастини до мотоциклу. Привозимо з Німеччини, Італії чи США. У Штатах мотоцикли порівняно дешеві – від восьми до 12 тисяч доларів.