Показати повідомлення окремо

Ужгородські депутати хотіли відправити всіх бомжів у колишній розподільник для нелега

30.01.2009, 20:45   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Відправити всіх безпритульник та колишніх ув’язнених у розформований притулок для нелегалів у с. Павшино - таку відповідь готові були дати сьогодні, 30 січня, на засіданні сесії депутати Ужгородської міської ради колегам із обласної ради. Облрада попросила виділити в місті приміщення для соціальної установи із обслуговування осіб без постійного місця проживання та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, - поінформував кореспондент ZAXID.NET.

Після зачитування листа більшість виступаючих розкритикували звернення обласної ради. Зокрема, звучали претензії, чому облрада не розмістить таку установу у приміщеннях, які належать фонду комунального майна області. Секретар ради Юліана Бедь заявила, що місту не потрібен такий заклад. За її словами, його краще розмістити десь у районі, або й узагалі, в полі. Відправити безпритульних до колишнього пункту утримування нелегалів, що в Мукачівському районі, запропонував депутат Олексій Химинець. Його підтримали 32 колег із 42 присутніх.

Проте в кінці обговорення виступив депутат Вадим Рошканюк, який переконав колег, що спочатку варто доручити управлінню соцзахисту вивчити згадане питання, зважити на законодавство та прозвітувати про кількість людей такої категорії у місті. І вже на підставі звіту управління приймати рішення. За таку пропозицію проголосувало 38 обранців

Раніше, 16 січня, депутати Закарпатської обласної ради звернулись до Ужгородської та Мукачівської міських рад з проханням виділити приміщення для соціальних установ із обслуговування осіб без постійного місця проживання та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. В таких центрах опікуватимуться безпосередньо згаданими категоріями громадян.

Згідно з офіційними даними, в області мешкає близько 60 осіб без постійного місця проживання та близько 240 осіб, звільнених з місць позбавлення волі .

Наразі ж ці люди звертаються до територіальних центрів з обслуговування громадян похилого віку та інвалідів.Источник: "ZAXID.NET"