Показати повідомлення окремо

Щодо ситуації по ліквідації наслідків негоди на Закарпатті

21.07.2009, 08:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як уже повідомлялося, 16 липня через погіршення погодних умов, які супроводжувалися сильними опадами у Волоцецькому районі Закарпаття‚ негода завдала збитків на суму близько 800 тисяч гривень.

Через підняття рівнів води у річці Латориця у с. Латірка були підтоплені: 19 житлових будинків, 38 господарських споруд, 59 дворогосподарств та 45 колодязів. Водою пошкоджено 1.3 км автошляху Біласовиця-Латірка, 2 мости, утворилися затори біля 4-х мостів та наноси намулу, щебеню на дорожнє полотно. Ушкоджень зазнали й 6 дерев’яних опор ліній електрозв’язку та 380 м кабелю. Воловецьким цехом електрозв’язку пошкодження усунуті.

В епіцентрі також опинилася й автотранспортна техніка: 2 трактори, 2 вантажні та 2 легкових автомобілі. Зруйновано 23 містки до помешкань громадян. Наразі вживаються заходи щодо ліквідації наслідків негоди. На місці події працюють працівники Воловецького райвідділу ГУ МНС в Закарпатській області, санепідемстанції, які проводять відкачку води та дезінфекцію підтоплених колодязів. До ліквідаційних робіт також залучено представників держлісгоспу та місцеве населення. Ситуація перебуває під контролем Головного облуправління МНС.