Показати повідомлення окремо

Чиновників Ужгородської міськради чекає скорочення

30.01.2009, 20:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Структурні підрозділи Ужгородської міської ради повинні до 5 лютого цього року підготувати звіт щодо проробленої роботи у 2008 році. Таке рішення 35 голосами з 50 було ухвалено 30 січня на засіданні сесії Ужгородської міської ради. Ці звіти будуть заслухані на депутатських комісіях і буде внесено відповідні пропозиції щодо оптимізації чисельного складу апарату міськради, - інформує кореспондент ZAXID.NET.

Начальник фінуправління міськради Тетяна Метеньканич зауважила, що згадана пропозиція не має стосуватись фінансового відділу та управління економіки, адже роботу цих підрозділів депутати бачать на кожному засіданні сесії. Проте секретар ради Юліана Бедь заперечила: "Ви не можете знати, будуть у вас скорочення чи ні. Звіти повинні здати всі".

У кулуарах деякі з депутатів зазначали, що згадана методика знайти кандидата на скорочення не обов’язково покаже того, хто менше працює. Роботу декого з чиновників можна описати одним реченням, проте насправді вона вимагала багато часу і зусиль, натомість, розписаний на кілька сторінок звіт не обов’язково означатиме, що саме ця ділянка роботи була найпродуктивнішою.Источник: "ZAXID.NET"