Показати повідомлення окремо

Закарпатські депутати передумали дати русинам 60 тис. грн на газету

30.01.2009, 19:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Учора, 29 січня, на плановому засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Закарпатської облради депутати проголосували за виключення з кошторису Програми підтримки засобів масової інформації, видання творів закарпатських авторів та розвитку галузі на 2009 рік, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 14 січня 2009 року № 764 пункт про виділення 60 тис. грн. для видання газети «Підкарпатський русин»,- повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату обласної ради.

На засіданні у першу чергу депутати розглянули протест прокурора області на поправку, внесену на пленарному засідання ХХІІ сесії облради депутатом Євгеном Жупаном, до Програми підтримки засобів масової інформації, видання творів закарпатських авторів та розвитку галузі на 2009 рік, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 14 січня 2009 року № 764 та вивчили зауваження управління інформації та зв’язків з громадськістю ОДА щодо поправки, внесеної депутатами на пленарному засіданні ХХІІ сесії облради до кошторису Програми та заслухали інформацію з даного питання начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю ОДА Віктора Дрогальчука.

Депутати одноголосно вирішили за необхідне рекомендувати обласній раді задовольнити протест прокурора області і прийняти рішення відповідно до вимог чинного законодавства, яким внести зміни до вищезазначеної Програми, виключивши з кошторису пункт про виділення 60 тис. грн для видання газети «Підкарпатський русин».