Показати повідомлення окремо

Відзначено ще кількох наших краян

30.01.2009, 19:04   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Голова облради Михайло Кічковський своїм розпорядженням відзначив Почесною грамотою обласної ради за вагомий особистий внесок у справу гармонізації міжетнічних відносин, зміцнення міжнаціональної злагоди в краї, активну роботу з пропаганди та збереження мови, культури і традицій ромів Закарпаття та з нагоди 60-річчя від дня народження голову Закарпатської асоціації ромських громадських організацій «Єкгіпе», Закарпатського культурно-просвітнього товариства циган «Романі Яг» Аладара Адама.

Таку ж нагороду вручено за вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження культурної спадщини краю методисту відділу культури і туризму Виноградівської райдержадміністрації Єві Григор.

Грамотою обласної ради пошановано за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів та з нагоди 75-річчя від дня народження члена обласної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту Юрія Попика.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди ювілейного дня народження Грамотою обласної ради удостоєно і заступника начальника контрольно-ревізійного відділу у Виноградівському районі Любов Сакалош.


Надія Сарана