Показати повідомлення окремо

ДПА України: заборгованість із виплати заробітної плати зменшилась на 1 514,4 млн. гривень

16.07.2009, 12:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

За 1 півріччя 2009 року погашено заборгованість із заробітної плати на загальну суму 1 514,4 млн. грн., до бюджету надійшло 216,2 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб за рахунок координації спільних дій органів державної податкової служби України та місцевих органів влади, проведення індивідуальної роботи з керівниками підприємств, вжиття заходів з виявлення та викриття порушень податкового законодавства, які допускаються посадовими особами при виплаті заробітної плати.

Податківцями ініційовано питання розірвання контрактів з керівниками 77 підприємств державної та комунальної форм власності, якими не виконано графіки погашення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 18,1 млн. гривень.

До органів прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 2,2 тис. юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 425,3 млн. гривень.

За результатами проведення документальних перевірок порушникам податкового законодавства при виплаті заробітної плати донараховано 333,5 млн. грн. податку та штрафних санкцій.

З початку року виявлено 67 935 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку до бюджету, яким виплачено 59 млн. грн. доходу та утримано 16,8 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб.