Показати повідомлення окремо

Греко-католики селища Нижні Ворота добудували нову церкву

16.07.2009, 09:56   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

12 червня владика Мілан освятив нову церкву в честь святих верховних апостолів Петра і Павла у селищі Нижні Ворота Воловецького деканату. Оскільки у старому греко-католицькому храмі так і не вдалося впрадити почергове моління із православними братами, то греко-католицька громада була змушена молитися на вулиці, а потім у приміщенні колишньої фари. І ось нарешті закінчено довгобуд – нову греко-католицьку церкву.

Після освячення нового храму владика Мілан уділив нижчі чини 7 студентам Ужгородської богословської академії. Відбулася також Архієрейська Служба Божа, під час якої було висвячено в єреї диякона Ярослава Кікало з Буковця Міжгірського деканату. Народ Божий своїм побожним співом висловив радість з того, що відтепер може молитися у новій церкві.

Після обходу храму владика Мілан нагородив Архієрейською грамотою всю громаду селища Нижні Ворота, котра з великими трудом вибудувала цей храм Божий. Владика висловив свою радість з приводу того, що будівництво згуртувало вірників, і побажав щиро прославляти Бога у новому храмі.