Показати повідомлення окремо

28-річний безробітний ужгородець задушив 46-річну жінку

15.07.2009, 12:28   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Учора ввечері, 14 липня, до Ужгородського міського управління ГУ МВС України у Закарпатській області надійшло повідомлення, що в одній з кімнат гуртожитку по вул. Коритнянській виявлено труп жінки. Про це власкорові ЗІКу повідомила помічник начальника Ужгородського міського управління ГУ МВС України у Закарпатській області Катерина Кийович.

Як з’ясувалося, насильницькою смертю загинула безробітна 46-річна мешканка гуртожитку. Все лице вбитої було вкрите синцями, на шиї – 2 лінійні садна (ймовірно, від пальців), які свідчать про те, що жертву ще й душили.

За гарячими слідами оперативна група, яка виїхала на місце пригоди разом з начальником Ужгородського МУ ГУМВС у Закарпатській області Віталієм Шимоняком та його заступниками, знайшла вбивцю. Ним виявився 28-рчіний безробітний ужгородець Василь, раніше судимий. Хлопець зізнався у скоєнні злочину.

Також учора, 14 липня, до міського управління міліції Ужгорода надійшло повідомлення про труп у квартирі по вул. Минайській. Ознаки насильницької смерті відсутні. Тіло виявив чоловік покійної 62-річної мешканки квартири.

Того ж дня було зафіксовано 4 звернення по населення тяжких тілесних ушкоджень. Зокрема мешканець Ужгородського району 1964 р.н. звернувся до міської лікарні після того, як його побила власна племінниця з чоловіком. Непрацюючу жінку 1954 р.н. побили її власний брат з матір’ю. Також до лікарні поступив побитий хлопець 1987 р.н., який наразі не повідомив, від кого постраждав, оскільки перебуває під дією медичних препаратів. До обласної лікарні в Ужгороді поступив побитий 23-річний мешканець Рахівщини, якого знайомий переламав щелепу.