Http://водосток.укр

http://водосток.укр сайт окна пластиковые окна готовый сайт для пластиковых.

водосток.укр

Показати повідомлення окремо

МОЗ відбиратиме ліцензії у порушників санітарних норм

15.07.2009, 10:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Міністерство охорони здоров'я України після масового отруєння дітей у санаторії "Конвалія", що на Львівщині, заборонило цьому закладу приймати відпочивальників. А іншим порушникам санітарних норм пригрозило позбавленням ліцензій. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив міністр Василь Князевич.

Василь Князевич, міністр охорони здоров'я: "По тому, що ми отримали в Закарпатті, у Перлині Карпат - цьому закладі, - там елементарні умови власної гігієни не витримувалися персоналом. І в результаті вся країна, всі області і ми всі - забезпечували збереження здоров'я тих дітей, які потрапили - це сотня дітей".

За даними Мінохорони здоров’я, 15-ро дітлахів з «Конвалії» досі перебувають в інфекційному відділенні Дрогобицької лікарні. Стільки дітей звідти виписали за заявами батьків.

Причину отруєння фахівці міністерства шукають у макаронах по флотські, сирі, сметані, маслі, сардельках та воді з крана. Крім того, санепідеміологи виявили, що в оздоровчому закладі погано прибирали приміщення і не стежили за дотриманням правил особистої гігієни.

Нагадаємо, минулого тижня на Західній Україні сталося одразу три випадки масового отруєння харчами - у закарпатському санаторії "Перлина Карпат", у профілакторії "Конвалія", що на Львівщині. А також у трьох кафе Мукачевого.


Источник: 5 канал