Показати повідомлення окремо

Головний державний санітарний лікар України перебуває в області

15.07.2009, 09:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У вівторок, 14 липня, в.о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик зустрівся із першим заступником Міністра охорони здоров’я України – головним державним санітарним лікарем України Олександром Біловолом.

На зустрічі йшлося про ситуацію, що склалася у санаторії «Перлина Карпат» (Мукачівський район), а також госпіталізацію людей, в тому числі дітей, з ознаками гострого кишкового інфекційного захворювання до Мукачівської центральної райлікарні.

Наголошувалося, що спільними зусиллями влади, служб СЕС, закладів охорони здоров’я вдалося якнайшвидше встановити причини ситуації, що склалася, й не допустити подібних випадків у майбутньому. Йшлося також про здійснення комплексу заходів із якнайшвидшої локалізації та ліквідації спалаху інфекції, нормалізації епідситуації в краї.

Поки триває розслідування, без матеріалів із Києва та Львова робити висновки зарано, – підкреслили на зустрічі.

Відповідні служби вже перевіряють санаторії та інші заклади відпочинку області, серед яких і дитячі. Подібних фактів не виявлено.

Планується, що у рамках робочого візиту Олександр Біловол відвідає Мукачівську центральну районну лікарню, де поспілкується із пацієнтами та медперсоналом, зокрема інфекційного відділення, огляне санаторій «Перлина Карпат», кондитерський цех у Мукачеві.