Показати повідомлення окремо

Тисячі ПЕТ-пляшок зібрали волонтери Ужгорода під час екологічної акції

15.07.2009, 08:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Тисячі одноразових ПЕТ-пляшок у місті Ужгороді назбирали активісти Закарпатської молодіжної громадської організації "Українська народна молодь" під час природозахисної експериментальної акції "Енергія з Пет-пляшки вже сьогодні, або сміття на півтисячоліття", яка відбувалася на волонтерських умовах з метою зниження негативного впливу відходів на навколишнє середовище. Про це повідомили у прес-службі ЗОО УНП.

Акція проходила у два етапи: під час першого організатори акції встановили в студентських гуртожитках Ужгородського національного університету пакети для збирання поліетиленової пляшки. А також провели роз’яснювальну роботу серед студентів, розповідаючи про ефективність вторинної переробки відходів. Під час другого етапу акції молодь міста вийшла у парки та до берегів річки Уж, де також зібрали чималу кількість пляшок.

"Метою цієї акції, було зниження негативного впливу відходів на навколишнє середовище та раціональне їх використання. Оскільки культура утилізації побутового сміття в Україні не сформована. Досі усе сміття скидається на сміттєзвалища, де воно не розкладається сотні років. Особливо це стосується пластмаси, адже вона не гниє", - переконує голова Закарпатської молодіжної організації "Українська Народна Молодь" Інна Крайняй.

Тепер, коли акція успішно завершилась, пакети зі спресованими пляшками передадуть у Кіровоградську область, де переробку ПЕТ-пляшок без жодного шкідливого впливу на навколишнє середовище здійснює компанія "Оболонь".


Источник: ZAXID.NET